جمعیت جوان زیربنای تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین؛ پیام تبریک دکتر عالمی نیسی سرپرست موسسه به مناسبت آغاز سال نو

بسمه تعالی

پیام تبریک دکتر عالمی نیسی سرپرست مؤسسه به مناسبت آغاز سال نو
سال نو و نوروز یادآوری است برای گذشت یک سال دیگر از عمر و خودآگاهی نسبت به فرصتِ زیستن در سالی دیگر و بهبود و تغییر. تقارن آغاز سال ۱۴۰۱ با نیمه شعبان، این بازاندیشی در چگونگی صرف عمر را با تفکر و تعمق در شخصیت حضرت مهدی(عج) دو چندان می کند.
سال نو و ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) را به همه همکاران فرهیخته و گرامی خانواده «مؤسسه تحقیقات جمعیت کشور» تبریک عرض می کنم و از پروردگار متعال سالی پر از خیر و برکت همراه با سلامتی را برای همه ایرانیان و مسلمانان طلب می کنم.
«تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» به عنوان شعار سالِ اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، هنگامی صورت تحقق به خود می گیرد که کشور از یک ساختار جمعیتی جوان برخوردار باشد. امروزه مدیران بزرگترین شرکت های اقتصادی دانش بنیان جهان، از جوانان آن کشورها هستند و در ایران عزیز ما نیز جوانان متولد دهه شصت و هفتاد، بالغ بر شش هزار شرکت دانش بنیان را ایجاد کردند.
ان شاء الله مؤسسه تحقیقات جمعیت کشور با عنایات حضرت حق و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با حمایت های وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری و همفکری همه همکاران بتواند در سال ۱۴۰۱ و در سال های آینده، با فراهم نمودن زیرساخت علمی و پژوهشی تحقق سیاست های کلی جمعیت، گام مؤثری در راستای جوانی جمعیت بردارد.
دکتر مسعود عالمی نیسی
سرپرست مؤسسه تحقیقات جمعیت کشور

آخرین اخبار

Start typing to see posts you are looking for.