انتصاب دکتر مسعود برومند به عنوان معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی “دکتر مسعود برومند” را به سمت معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم منصوب کرد. دکتر برومند فارغ التحصیل دوره دکتری مهندسی مکانیک (توربوماشین) از دانشگاه کرانفیلد انگلستان، و دانشیار دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی تاکنون راهنمایی و مشاوره بیش از ۶۰ رساله دکتری تخصصی و پایان نامه کارشناسی ارشد را برعهده داشته و حدود ۴۰ مقاله علمی و پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی به چاپ رسانده است. فعالیت به عنوان مدیر گروه، معاون آموزشی و رئیس دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه امیرکبیر، و معاونت توسعه صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی ایران از جمله سوابق علمی و مدیریتی وی به شمار می رود.

موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور انتصاب شایسته جناب آقای دکتر برومند را به سمت معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ایشان در جهت رشد و شکوفایی جامعه علمی کشور را آرزومند است.

همچنین موسسه لازم میداند از زحمات و حمایتهای ارزشمند جناب آقای دکتر وحید احمدی در دوران تصدی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم سپاسگزاری نماید. رهنمودهای مفید ایشان پشتوانه ارزشمندی برای انجام فعالیتهای راهبردی موسسه مطالعات جمعیتی در دوران اخیر بوده است.

آخرین اخبار

Start typing to see posts you are looking for.