دبیر ستاد جمعیت: باید خسارت‌های واردشده به جمعیت کشور را جبران کنیم

دبیر ستاد ملی جمعیت گفت: باید با بازخوانی اشتباهات گذشته، خسارت‌های وارد شده به کشور را جبران کنیم و با تدوین و اجرای سیاست‌های صحیح و کارشناسانه اجازه ندهیم سرانه جوانی جمعیت کاهش یابد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شکیبا محبی‌تبار؛ دبیر ستاد ملی جمعیت در آیین اهدای جایزه ملی «ایرانِ جوان» بنیاد ۱۵ خرداد در جشنواره مردمی فیلم عمار اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیرشان با ائمه جمعه کشور دوباره بر اهمیت موضوع جوان ماندن جمعیت تاکید کردند و به بازخوانی اشتباهات گذشته در حوزه فرزندآوری و فرزندپروری پرداختند. دبیر ستاد ملی جمعیت افزود: باید با بازخوانی اشتباهات گذشته، خسارت‌های وارد شده به کشور را جبران کنیم و با تدوین و اجرای سیاست‌های صحیح و کارشناسانه اجازه ندهیم سرانه جوانی جمعیت کاهش یابد.
محبی‌تبار با تاکید بر لزوم رفع دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در حوزه جوانی جمعیت تصریح کرد: همه دست‌اندرکاران از دولت و مجلس گرفته تا مردم، هنرمندان و همه آحاد و اقشار جامعه در هر کسوتی که هستند لازم است تا در رفع نگرانی در زمینه جوانی جمعیت کشور تلاش کنند.
دبیر ستاد ملی جمعیت خطاب به حاضران در مراسم گفت: از شما جوانان هنرمند، انقلابی، فهیم و خوش‌ذوق می‌خواهم تا با یک نگاه دقیق و بصیر، همه همت و توان خود را صرف موضوع مهم و استراتژیک جوانی جمعیت کنید.
وی جوانان را عامل اصلی پیشرفت کشور ذکر کرد و افزود: باید چهره کشور را که رو به پیشرفت است هر چه بیشتر جوان و زیبا کنیم. جوانان عامل اصلی پیشرفت کشور هستند‌.محبی‌تبار با اشاره به اضافه شدن بخش «ایرانِ جوان» به جشنواره فیلم عمار تصریح کرد: چنین اقداماتی می‌تواند کنشگران و فعالان حوزه جوانی جمعیت و خانواده را برای پرداخت هنری به این موضوع مهم و استراتژیک با یک نگاه دقیق و هنری تشویق کند.

لینک خبر: دبیر ستاد جمعیت: باید خسارت های واردشده به جمعیت کشور را جبران کنیم – تسنیم (tasnimnews.com)

آخرین اخبار

Start typing to see posts you are looking for.