دکتر کاظم فروتن به عنوان دبیر ستاد ملی جمعیت منصوب شد

در حکمی از سوی آیت‌الله رئیسی؛

دکتر کاظم فروتن به عنوان دبیر ستاد ملی جمعیت منصوب شد.

رئیس جمهور در حکمی «دکتر سید کاظم فروتن» را در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به سمت دبیر ستاد ملی جمعیت منصوب کرد.
آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در اجرای تبصره ۲ بند «ب» ماده ۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با عنایت به سوابق و تجارت ارزنده دکتر سید کاظم فروتن وی را به عنوان دبیر ستاد ملی جمعیت منصوب کرد.
رئیس جمهور در این حکم آورده است: انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال، تشریک مساعی اعضای محترم آن ستاد و بهره‌مندی از کلیه ظرفیت‌های موجود با ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها و مجموعه‌های مرتبط در اجرای دقیق قانون جمعیت مجدانه بکوشید.
دکتر رئیسی همچنین تصریح کرده است: توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله در قانون جمعیت، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و بویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسألت می‌نمایم.
دکتر فروتن دارای دکترای پزشکی و متخصص رشته اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و عضویت در هیأت علمی و دانشیار رشته تخصصی اورولوژی در دانشگاه شاهد، فعال حوزه خانواده و جمعیت، قائم مقامی دبیر شورای گسترش معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان، تالیف چندین عنوان کتاب در حوزه خانواده، تاسیس اولین کلینیک جامع سلامت خانواده در کشور، فعال نمونه کشوری حوزه ازدواج، تاسیس انجمن علمی سلامت خانواده ایران، تاسیس رشته دکتری خانواده و سلامت جنسی و معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شاهد را در سوابق خود دارد.

آخرین اخبار

Start typing to see posts you are looking for.