رونمایی کتاب نمونه گیری پاسخگومحور: تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار RDSAT

موسسه مطالعات جمعیتی کشور از کتاب “نمونه گیری پاسخگومحور: تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار RDSAT” رونمایی کرد. این کتاب اثری ارزشمند از خانم ها دکتر مهسا سعادتی و دکتر آرزو باقری، اعضای هیأت علمی موسسه، است. این کتاب به دنبال چاپ کتاب اول «نمونه گیری پاسخگومحور: معرفی، مدیریت و اجرا»، دومین منبع فارسی در زمینه نمونه گیری در جمعیت های پنهان می باشد. کتاب ضمن معرفی مدل ها و برآوردهای نمونه گیری پاسخگومحور، به روش­های تحلیل داده­ها و تفسیر خروجی­های آن با استفاده از نرم افزار RDSAT می­پردازد.

این کتاب که توسط انتشارات موسسه مطالعات جمعیتی کشور چاپ و منتشر شده در روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ با حضور مولفین، اساتید برجسته در حوزه نمونه گیری (دکتر فرهاد مهران و دکتر سقراط فقیه‌زاده)، اعضای هیات علمی و کارشناسان موسسه، برخی مدیران و کارشناسان مرکز آمار ایران، بانک مرکزی، پژهشگران و دانشجویان جمعیت‌شناسی و آمار در طبقه چهارم موسسه رونمایی شد.

قیمت کتاب ۲۵ هزار تومان می باشد و علاقه مندان می توانند جهت تهیه و خرید این کتاب در ساعات اداری به نشانی موسسه (تهران، خیابان شهیدبهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک ۵) مراجعه و یا از طریق شماره تلفن ۴-۸۸۵۳۴۳۲۱ (۰۲۱)، داخلی ۱۰۵، با سرکار خانم یادگاری تماس حاصل فرمایند

روابط عمومی موسسه مطالعات جمعیتی کشور

Start typing to see posts you are looking for.